NORTHEAST OHIO INLAND DISTRICT FOOTBALL TEAM



COLUMBUS -- The 2003 Northeast Inland All-District football teams, as selected by a media panel from the district:
DIVISION I
First Team
Offense: Ends--Mario Manningham, Warren Harding, 6-foot-0, 175 pounds, Junior; Mike Marshall, Wadsworth, 6-3, 181, sr.; Brett Bukvic, Hudson, 6-1, 175, sr. Linemen--Julian Shibley, Hudson, 6-7, 251, sr.; Jon Andrews, North Canton Hoover, 6-2, 210, sr.; Jeremy Setser, Brunswick, 6-3, 290, sr.; Dan Gerberry, Austintown Fitch, 6-4, 262, sr.; Adam Smith, Massillon Jackson, 6-4, 260, Sr.; Travis Kraker, Wooster, 6-3, 245, sr. Quarterbacks--Clint Cochran, Wadsworth, 6-4, 201, sr.; Alex Engram, Warren Harding, 5-11, 212, sr.; Sam Cerreta, North Canton Hoover, 6-3, 175, sr. Running Backs--Ryan Brinson, Canton McKinley, 5-9, 170, jr.; Alex Ramsey, North Canton Hoover, 5-8, 170, sr.; Paul Macko, Wadsworth, 5-11, 186, sr.; Joe Gantz, Wooster, 6-0, 195, jr.; Richard Davis, Warren Harding, 6-0, 192, sr. Kicker--Jason Giannini, Canton GlenOak, 5-8, 165, sr.
Defense: Linemen--Kevin Samy, Massillon Jackson, 6-2, 245, jr.; Matt Halle, Brunswick, 5-11, 230, sr; Anthony Hoke, Warren Harding, 6-1, 225, sr.; Kyle Watts, North Canton Hoover, 5-11, 175, sr.; Phil McNeal, Warren Harding, 6-0, 304, sr.; Ryan Gaydosh, Medina, 6-3, 235, sr.; Nick Smith, Canton GlenOak, 6-6, 275, sr. Linebackers--Luke Busson, Wadsworth, 6-1, 226, sr.; Ryan Shingleton, Wooster, 5-10, 225, sr.; Ray Kent, Green, 5-11, 225, sr.; Ben Elser, Warren Harding, 5-9, 190, jr.; Tim Pace, Brunswick, 6-0, 215, sr. Backs--Mike Wright, North Canton Hoover, 5-9, 160, sr.; Miles Williams, Austintown Fitch, 6-2, 200, sr.; Joe Phinisee, Warren Harding, 5-10, 165, sr.; Chad Coyle, North Canton Hoover, 6-0, 180, sr.; Billy Relford, Massillon Washington, 5-10, 180, sr.; Brian Misutka, Green, 6-0, 190, sr. Punter--Jeremy Dick, Brunswick, 5-10, 150, sr.
Offensive players of the year: Alex Ramsey, North Canton Hoover; Clint Cochran, Wadsworth.
Defensive players of the year: Anthony Hoke, Warren Harding; Kyle Watts, North Canton Hoover.
Coach of the year: Don Hertler Jr., North Canton Hoover.
Honorable mention
Joe Scavuzzo, Wadsworth; Matt Handshue, Wadsworth; Joe Francescangeli, Brunswick; Anthony Jelaric, Brunswick; Nick Skoezen, Brunswick; Chris Gore, Medina; Chad Schell, Medina; Edwin Hunter, Wooster; Brennan McConnell, Wooster; Ben Kacsandi, Wooster; Dante Campbell, Warren Harding; Pete Sparks, Warren Harding; Thaddeus Walker, Warren Harding; Chaz Keeney, North Canton Hoover; J.C. Heighway, North Canton Hoover; Aaron Rich, Canton GlenOak; Brian Hartline, Canton GlenOak; Mike Henkel, Canton GlenOak Earl Ogletree, Canton McKinley; Christian Smith, Canton McKinley; Joe Richardson, Cuyahoga Falls; Shane Parker, Cuyahoga Falls; John Lipinski, Cuyahoga Falls; Antwon Hight, Canton McKinley; Joe Cerreta, Massillon Perry; Ray Siler, Massillon Perry; Ryan Weaver, Massillon Perry; Brock Hymes, Massillon Washington; Andy Zalaiskains, Massillon Washington. Tim Dewald, Massillon Washington; Billy Sauders, Massillon Jackson; Steve Johnson, Massillon Jackson; Mike Hendrix, Massillon Jackson; Zach Davis, Massillon Jackson; Kyle Calvert, Massillon Jackson; Mike Nemeth, Massillon Jackson; Eric Chine, Austintown-Fitch; Ryan Betts, Austintown-Fitch; Frank Cardon, Austintown-Fitch; Mike O'Bruba, Boardman; Brad Beck, Boardman; Cody Robinson, Green; Drew McDermitt, Green; Bill Cundiff, Green; Chad Beck, Green; David Lough, Green; Sean Farmer, Hudson; Jacob Bane, Hudson; Brian Flaherty, Stow; David Letera, Stow; Kyle Fogle, Stow.
DIVISION II
First Team
Offense: Ends--Justin Haddad, Louisville, 6-3, 185, sr.; Keiron Smith, Barberton, 6-0, 145, jr.; Linemen--Joel Belding, Lodi Cloverleaf, 6-5, 282, sr.; Brandon Jeffries, Macedonia Nordonia, 6-3, 290, sr.; Joe Bell, Howland, 5-11, 250, sr.; Steve Woltman, Twinsburg, 6-2, 260, sr.; Dan Coleman, Canfield, 6-7, 260, sr.; David Hardwick, Kent Roosevelt, 6-4, 250, sr.; Steve Graham, Akron Garfield, 6-1, 250, sr. Quarterbacks--Justin Hood, Chaney, 5-9, 175, sr.; John Rutan, Uniontown Lake, 5-11, 190, jr. Running Backs--Tony Davis, Howland, 6-0, 175, sr.; Tom Stockle, Macedonia Nordonia, 6-3, 225, sr.; Chris Banks, Kent Roosevelt, 5-10, 180, sr.; Mike Hall, Chaney, 6-0, 170, sr. Kicker--Cody Chappell, Howland, 6-3, 180, sr.
Defense: Linemen--Mike Clough, Louisville, 5-8, 185, sr.; Joe Kowalski, Macedonia Nordonia, 6-3, 260, jr.; Leo Saniuk, Copley, 6-0, 210, sr.; Curt Moore, Louisville, 6-3, 180, sr.; Brad Samsa, Howland, 6-3, 265, sr. Linebackers--Mike Zambelli, Howland, 6-0, 175, sr.; Eric Kassel, Copley, 5-11, 220, sr.; Ben Batton, Macedonia Nordonia, 5-11, 215, sr.; Austin Power, Louisville, 5-10, 205, so.; Andy Bowell, Chaney, 5-10, 170, sr.; Jordan Howard, Uniontown Lake, 5-9, 193, sr. Backs--Matt Carlile, Alliance Marlington, 6-0, 180, sr.; Erique Dozier, Akron Garfield, 5-11, 195, sr.; K.L. Smith, Copley, 6-0, 175, sr.; Brandon Alexander, Howland, 6-1, 180, sr.; John Virostko, Canfield, 5-11, 150, sr. Punter--Justin Kucek, Canfield, 6-0, 180, sr.
Offensive player of the year: Tony Davis, Howland.
Defensive player of the year: Mike Clough, Louisville.
Coaches of the year: Keith Boedicker, Macedonia Nordonia; Dick Angle, Howland.
Honorable mention
Dan Kolp, Louisville; John Stallings, Louisville; Andy Danford, Louisville; David Brunner, Canton Timken; Jameson Konz, Uniontown Lake; Aaron Webb, Uniontown Lake; A.J. Workman, Uniontown Lake; Eandy Kenepp, Akron Ellet; Dan Dezordo, Alliance Marlington; Mike Kelley, Alliance Marlington; John Morfchak, Lodi Cloverleaf; Bryson Davis, Copley; Nick Ramallo, Twinsburg; Zoltan Mesko, Twinsburg; Charlie White, Twinsburg; Nate Hershberger, Barberton; Norman Carriero, Akron Kenmore; Brandon Kightlinger, Akron Garfield; Marcus Council, Akron Garfield; Len Trusnik, Macedonia Nordonia; Nate Lisowski, Macedonia Nordonia; Jordan Mabin, Macedonia Nordonia; Mike Jacob, Macedonia Nordonia; Tyler Thurm, Revere; John Zak, Revere. James McCants, Akron East; Mutakka Watkins, Akron East; Tony Cover, Tallmadge; Kyle Harrison, Tallmadge; Carlo Testa, Tallmadge; Corey Hindel, Tallmadge; Andrew Mitalski, Kent Roosevelt; Matt Thomas, Mantua Crestwood; Chris Eskew, Chaney; Joe Loto, Chaney; Mike Rosa, Chaney; Sean Cook, Woodrow Wilson; Jarek Esarco, Canfield; Jamie McNally, Canfield; Jordan Ferns, Canfield; Josh Settlemire, Howland; Brad Lockney, Howland.
DIVISION III
First Team
Offense: Ends--Vince Baiera, Canal Fulton Northwest, 6-2, 180, sr.; Zac Grey, Salem, 6-1, 180, sr.; Dave Koval, Poland, 5-11, 175, sr.; Dan McGarry, Poland, 6-6, 245, sr. Linemen--Joe Ardman, Canal Fulton Northwest, 6-2, 275, sr.; Mario Mascio, Akron Hoban, 5-9, 260, sr.; Chris Cobbin, Akron Buchtel, 6-2, 240, sr.; Scott Beigie, Cuy. Falls Walsh Jesuit, 6-0, 215, jr.; Ben Malecki, Medina Highland, 6-2, 245, sr.; John Long, Ravenna, 6-2, 240, sr.; Will Harnar, Southeast, 6-3, 260, sr.; Broc Dial, Canal Fulton Northwest, 6-2, 250, sr. Quarterbacks--Dan Cereshko, Medina Buckeye, 5-11, 170, sr.; Landon Heath, Salem, 5-11, 185, sr. Running backs-Kendell Davis, Alliance, 6-0, 185, jr.; Tyrell Sutton, Akron Hoban, 5-9, 185, jr.; Shaun Lane, Hubbard, 5-11, 170, sr.; Antonio Pittman, Akron Buchtel, 6-0, 195, sr.; Dustin Stewart, Southeast, 6-1, 190, sr. Kicker-Shawn O'Halloran, Poland, 6-0, 155, sr.
Defense: Linemen--Josh Lowery, Canal Fulton Northwest, 6-2, 210, jr.; Brandon Gordan, Alliance, 6-4, 232, sr.; Luke Zak, Norton, 6-0, 255, sr.; Roland McLane, Akron Buchtel, 6-0, 200, sr.; Nick Tavernelli, Medina Buckeye, 6-1, 220, so.; Chase Adams, West Branch, 6-1, 206, sr. Linebackers--Chris Hahn, Minerva, 6-1, 195, sr.; Antonio Law, Canal Fulton Northwest, 5-9, 190, sr.; Matt Collins, Akron Hoban, 6-0, 190, sr.; Adam Hoover, Aurora, 6-0, 215, sr.; Brad Bauman, Medina Buckeye, 6-0, 200, jr.; Mike McElrafth, Akron Buchtel, 5-8, 200, sr.; Ryan Jankowski, Hubbard, 6-1, 215, sr.; Steve Anderson, Canton Central Catholic, 6-2, 220, jr. Backs--Darren Cereshko, Medina Buckeye, 5-11, 170, sr.; Alex Dimoff, Cuy. Falls Walsh Jesuit, 5-7, 165, sr.; Lamonte Nelms, Ravenna, 6-3, 205, sr.; Derrick McCann, Minerva, 5-10, 140, sr.; Mike McGill, Akron Coventry, 6-1, 165, jr.
Offensive players of the year: Tyrell Sutton, Akron Hoban; Shaun Lane, Hubbard.
Defensive player of the year: Lamonte Nelms, Ravenna.
Coach of the year: Vic Whiting, Canal Fulton Northwest.
Honorable mention
Steve Walker, Akron Buchtel; Dante Swain, Akron Buchtel; Jake Glover, Walsh Jesuit; Mike Chambers, Walsh Jesuit; Doug Snider, Walsh Jesuit; Lyndon Gayle, Akron North; Joe Copeland, Akron North; Greg Walker, Akron Hoban; Sean Glaser, Akron Hoban; Bret Grund, Akron Hoban; Matt Malo, Akron Norton; Tyler Hoffman, West Branch; Josh Venables, West Branch; Bob Altenhof, West Branch; Tyler Van Drei, Medina Buckeye; Ryan Hoover, Medina Buckeye; Brent Collier, Medina Highland; Dan Thoburn, Medina Highland; Lance Buckley, Salem; Lucas Conrad, Salem; Dave Keckan, Aurora; Chris Kras, Aurora; Mark Powell, Ravenna; Mikyle Frost, Ravenna; Charlie Wanyek, Ravenna; Ryan Wagner, Ravenna; Carl Space, Ravenna; Jon Steele, Southeast; Brad Heitkamp, Southeast; Joe Knopick, Southeast; Jeremy Mika, Southeast; David Miller, Mogadore Field; Gilly Demello, Jacoby Morris, Hubbard; Ryan Barrett, Niles; Jared Sears, Niles. Kevin Stacy, Canal Fulton Northwest; Scott Weber, Canal Fulton Northwest; C.J. Law, Canal Fulton Northwest; Vinnie Sette, Canal Fulton Northwest; Joe Musleve, Canal Fulton Northwest; Chris Ainscough, Canton Central Catholic; Curtis Shepard, Canton Central Catholic; Brandon Thewes, Canton Central Catholic; Jeremy Durant, Canton Central Catholic; Mike White, Poland; Devon Johnson, Rayen; Derrick Slocum, Rayen; Dustin McCrea, Alliance; Kyle Sams, Alliance; Dusty Kertes, Minerva; Jeb Ford, Minerva; Dan Husted, Minerva; Jacob Sabatin, Minerva; Dan Dale, Canton South; Tim Ness, Canton South.
DIVISION IV
First Team
Offense: Ends--Corey Manfull, United, 5-10, 185, sr.; Chad McDaniel, Wooster Triway, 6-1, 165, sr.; Tom Brenner, Orrville, 6-2, 185, jr.; Jed Hill, Struthers, 6-4, 250, sr.; Nick Canterino, Girard, 6-2, 183, sr. Linemen-- Nick Wladyczak, Akron Manchester, 5-10, 245, jr.; Justin Walker, Akron St.V-M, 6-4, 270, sr.; Branndon Braxton, Ursuline, 6-6, 303, sr.; Justin Decker, Struthers, 6-4, 285, sr.; Brian Howard, LaBrae, 6-1, 220, sr.; Zach Wallace, Apple Creek Waynedale, 6-1, 205, sr. Quarterbacks--Mitch Phillis, United, 6-3, 190, sr.; Matt Zuppo, Girard, 6-0, 205, sr.; Bryce Kiser, Apple Creek Waynedale, 5-11, 180, sr.; Daryll Clark, Ursuline, 6-4, 207, sr. Running backs--Jared Willis, Sullivan Black River, 5-9, 205, jr.; Josh Hendrix, Apple Creek Waynedale, 6-2, 205, sr.; Kris Scharba, Brookfield, 5-9, 165, sr. Kicker-David McMullen, Cuy. Falls CVCA, 5-9, 150, sr.
Defense: Linemen--Kyle Clark, Sullivan Black River, 6-3, 225, sr.; Steve Steele, Sullivan Black River, 6-3, 203, sr.; Mike Bowman, Orrville, 5-10, 174, sr.; David Zidian, Mooney, 6-5, 230, sr.; Jake Grant, Akron Manchester, 6-4, 225, sr. Linebackers--Stefan Mullins, Sullivan Black River, 5-8, 180, sr.; Philip Atanmo, Cuy. Falls CVCA, 6-1, 195, sr.; Dane Wise, Atwater Waterloo, 6-1, 228, jr.; Mike Marvin, Liberty, 5-10, 200, sr.; Anthony Childs, Mooney, 5-11, 205, sr.; Mike Ogden, Wooster, Triway, 5-11, 215, sr.; Jon Suttle, Apple Creek Waynedale, 6-0, 185, sr.; Jason Thomas, Akron St. V-M, 6-4, 230, sr. Backs--Brody Jackson, Akron Manchester, 6-1, 170, sr.; Matt Atwood, Streetsboro, 5-9, 170, sr.; Greg Collins, Garrettsville Garfield, 5-11, 180, jr.; Bradley Fletcher, Liberty, 6-2, 190, sr.; Ron Stoops, Mooney, 6-3, 190, sr. Punter--Matt Massaro, Apple Creek Waynedale, 6-0, 185, sr.
Offensive player of the year: Corey Manfull, United.
Defensive player of the year: Ron Stoops, Mooney.
Coaches of the year: P.J. Fecko, Mooney; Matt Jordan, Garrettsville Garfield; Bill Seder, Apple Creek Waynedale.
Honorable mention
Tyler Weeks, Hudson Western Reserve Academy; Andrew Stafford, Hudson Western Reserve Academy; Ryan Miller, Akron Manchester; Josh Lebarre, Akron Manchester; Justin McCraney, Akron Manchester; Fonzie Culver, Cuy. Falls CVCA; Jerome Turner, Cuy. Falls CVCA; Evan Walker, Cuy. Falls CVCA; David McMullen, Cuy. Falls CVCA; Andrew Hudson, Cuy. Falls CVCA; Charlie Gleisner, Sullivan Black River; Aaron Munyan, Sullivan Black River; Eric Hammond, Peninsula Woodridge; Mark Wilhelm, Atwater Waterloo; Tony Smith, Streetsboro; Will Prosen, Garrettsville Garfield; Alex Macek, Garrettsville Garfield; Jason Bowman, United; Ryan Sluss, United; Nick Dangelo, United; Frank Cassese, Mooney; Bob McCabe, Mooney; Ricky Quinn, Campbell Memorial; George Malactaris, Campbell Memorial; Mark Such, Campbell Memorial; John Tsikouris, Campbell Memorial; Juan Vega, Ursuline; Derrick Stewart, Ursuline; James Allen, Ursuline; Tim Zetts, Struthers; Dave Allen, Struthers; Jimmy Dowling, Massillon Tuslaw; Grant Feichter, Massillon Tuslaw; Ray Baker, Massillon Tuslaw; Ryan Oxford, Massillon Tuslaw; Trent Dibell, Navarre Fairless; Blake Dutton, Navarre Fairless; Bobby Hepfner, Girard; Brandon Gardner; Girard; Jim McHale, Lakeview; Mike Monfredi, Lakeview; Jim Huff, Champion; Brian Jones, Liberty; Keith Forestal, Liberty; Ryan Mullins, Wooster Triway; Steven Findley, Wooster Triway; Ryan Waitkunas, Wooster Triway; Josie Hughes, Wooster Triway; Tim Hiller, Orrville; D.D. Tillison, Orrville; Caleb Currier, Orrville; Sean Seder, Apple Creek Waynedale; Zach Raber, Apple Creek Waynedale; Chad Ames, Apple Creek Waynedale; Clay Ream, West Salem Northwestern; Donnie Staggs, West Salem Northwestern; Josh Menning, East Palestine.
DIVISION V
First Team
Offense: Ends--Shane Golden, Warren JFK, 5-7, 140, sr.; Kyronne Jackson, Louisville St. Thomas Aquinas, 6-3, 190, sr.; Ryan Armbruster, Jeromesville Hillsdale, 6-3, 180, sr. Linemen--Justin Stutz, Dalton, 6-5, 320, sr.; Ryan Treisch, Dalton, 6-0, 290, sr.; Denver Goodman, Mineral Ridge, 5-8, 230, sr.; Dom DeFilippo, Lisbon, 6-4, 280, jr.; Mike Geer, Columbiana, 6-4, 310, jr.; Rocco Bello, Warren JFK, 6-4, 265, jr. Quarterbacks--Ryan Maxwell, S.Range, 6-2, 200, sr.; Chris Ault, Mineral Ridge, 6-2, 185, sr. Running backs--Dennis Underwood, Louisville St. Thomas Aquinas, 6-3, 190, jr.; Derek Jackson, Dalton, 5-8, 183, sr.; Ben Johnston, S.Range, 5-10, 195, jr.; Matt Gillespie, Newton Falls, 5-10, 170, sr. Kicker--Brian Palmer, Mineral Ridge, 6-0, 170, sr.
Defense: Linemen--Matt Bauer, Louisville St. Thomas Aquinas, 6-1, 250, sr.; Max Ramsay, Dalton, 6-4, 220, sr.; Frank Gallo, Lisbon, 6-1, 205, sr.; Justin Sheeter, Smithville, 5-10, 220, sr.; Chris Vesey, Mathews, 6-6, 205, sr. Linebackers--Shaun Slater, Creston Norwayne, 6-0, 195, sr.; Russell Dawson, S.Range, 6-1, 210, sr.; Adam Fast, Columbiana, 5-9, 160, sr.; Jimmy Kokrak, Warren JFK, 6-3, 195, sr.; Jay Yorty, Lisbon, 6-1, 200, sr.; Nick Bjelac, Newton Falls, 6-2, 190, sr. Backs--Eric Beichler, Smithville, 5-9, 170, sr.; Tye Crider, Columbiana, 6-0, 170, sr.; Aaron Wood, Springfield, 6-4, 224, jr.; Brock Busson, Doylestown Chippewa, 5-8, 165, sr.; Adam Hughes, Mathews, 5-8, 155, sr.
Offensive player of the year: Derek Jackson, Dalton.
Defensive player of the year: Jimmy Kokrak, Warren JFK.
Coaches of the year: Bob Ramsay, Dalton; Dan Yeagley, S.Range.
Honorable mention
Anthony Ambelliotis, Warren JFK; Bryan Markle, Warren JFK; John Dihore, Warren JFK; Nick Menichini, Mineral Ridge; Bill McCartney, Newton Falls; Andy Grunder, Newton Falls; Ryan Clark, Dalton; Dan Law, Dalton; Jason Keentz, Dalton; Justin Graber, Dalton; Dusty Pierce, S. Range; Josh Dunn, S. Range; Adam Persing, Springfield; Tobey Culler, Springfield; Pat Balchak, Louisville St. Thomas Aquinas; Corey Sanchez, Louisville St. Thomas Aquinas; Jim Franz, Louisville St. Thomas Aquinas; Kris Kendle, Smithville; James Kurtz, Smithville; Eric Horst, Smithville; Lane Henneman, Doylestown Chippewa. Derek Stake, Loudonville; Lee Reynolds, Loudonville; Jon Ritzman, Creston Norwayne, Jesse Richards, Rittman; Nick Yaw, Rootstown; Vince Lydick, Rootstown; Andrew Peacock, Columbiana; Justin Dawson, Columbiana; Ryan Carletti, Columbiana; Cody Dailey, Lisbon; Chris Friend, Lisbon; Derek McElhaney, Crestview; Eric Gustafson, Crestview; Scott Raschilla, Crestview.
DIVISION VI
First Team
Offense: Ends--Mike Dickson, McDonald, 5-8, 165, sr.; Pete Foltz, East Canton, 6-5, 185, sr. Linemen--Todd Saylor, Windham, 6-1, 200, sr.; Eric Elmore, Southington, 5-10, 250, sr.; Aaron Stahler, East Canton, 6-0, 225, sr.; Jim Olson, Windham, 6-3, 228, jr.; Jeff Beck, East Canton, 6-2, 250, sr. Quarterback--Kyle Pollock, Mogadore, 6-0, 203, jr. Running backs--Jay Reed, Windham, 6-2, 217, sr.; Jeff Peterson, Lowellville, 6-2, 185, sr.; Thad James, Southington, 5-9, 172, sr.; Kyle Clawson, Mogadore, 6-1, 180, sr.
Defense: Linemen--Eli Oakes, Mogadore, 6-3, 195, sr.; Joe Stocker, East Canton, 5-11, 185, sr.; Steve Carchedi, Lowellville, 6-1, 225, sr.; Jordan Smith, Sebring, 6-4, 205, jr.; Jon McAvinew, Mogadore, 6-3, 215, sr. Linebackers--Dan John, East Canton, 5-9, 190, sr.; Tim Raddish, Mogadore, 5-10, 185, jr.; Jimmy Sands, Windham, 6-1, 220, jr.; Aaron Merrill, Leetonia, 6-1, 245, jr.; Zack Nicholas, Jackson-Milton, 6-1, 200, sr.; Andrew Mattson, McDonald, 5-11, 185, sr. Backs--Kevin Swiger, Southington, 5-11, 184, sr.; Matt Custer, Leetonia, 6-1, 160, sr.; Tyler Stanley, McDonald, 6-1, 180, jr.
Offensive player of the year: Jay Reed, Windham.
Defensive player of the year: Dan John, East Canton.
Coach of the year: Joe Baum, Windham.
Honorable mention
Chris Sustak, Southington; Dominic Chiarella, Southington; Derek Gergley, McDonald; Josh Brooks, Sebring; Roger Smith, Mogadore; Kurtis Williams, Leetonia; Joe Billet, Leetonia; Nate Jones, Southern; Paul Talbott, Southern; Jack Noble, Lowellville; Dustin Socie, Lowellville; Adam Keck, Jackson-Milton; Nick Dierkes, Jackson-Milton; Nick Sanders, Western Reserve; Luke Srock, Western Reserve; Ben Effinger, East Canton.

More like this from vindy.com

Subscribe Today

Sign up for our email newsletter to receive daily news.

Want more? Click here to subscribe to either the Print or Digital Editions.

AP News