SCHEDULES



SCHEDULES
TODAY
BOYS GOLF
Niles vs. Struthers at Countryside, 4:15 p.m.
Canfield at Salem, 4:30 p.m.
Poland at Howland, 4 p.m.
Niles at Struthers, 4 p.m.
South Range at Mathews, 4:30 p.m.
Campbell at Springfield, 4 p.m.
Badger at Brookfield
Newton Falls vs. Champion at Northwood
Hubbard at Lakeview, 4 p.m.
Girard vs. Liberty at Pine Lakes, 4 p.m.
Lisbon at Crestview at Copeland, 3:30 p.m.
Columbiana at United, 3:30 p.m.
West Branch at Marlington, 4 p.m.
Garfield at Southeast, 3:30 p.m.
BOYS SOCCER
Chaney at West Branch, 7 p.m.
Crestview at Beaver Local, 7 p.m.
CROSS COUNTRY
Blackhawk at Butler, 3:30 p.m.
GIRLS GOLF
Austintown Fitch vs. Niles at The Links, 3:30 p.m.
Mooney vs. Howland at Mill Creek, 4 p.m.
Mooney vs. Kennedy Catholic at Tam O'Shanter, 4 p.m.
Canfield vs. Hubbard at Doughton, 4 p.m.
West Branch at Marlington, 4 p.m.
GIRLS SOCCER
Warren Harding at Austintown Fitch, 7 p.m.
Champion at Boardman, 7 p.m.
Girard at Niles, 7 p.m.
Poland at Salem, 7 p.m.
Hubbard at Newton Falls, 5:45 p.m.
Blackhawk at Butler, 6 p.m.
TENNIS
Howland at Boardman, 4 p.m.
Warren Harding vs. Warren JFK at Packard Park, 4 p.m.
Kennedy Catholic at Canfield Black, 4:30 p.m.
McDonald at Niles, 4 p.m.
Liberty vs. Brookfield at Harding Park, 4 p.m.
Canton Timken at United, 4:15 p.m.
Beaver Local at West Branch, 4:30 p.m.
VOLLEYBALL
Austintown Fitch at Massillon Jackson, 6:30 p.m.
Lowellville at Ursuline, 7 p.m.
Warren Harding at Campbell, 7 p.m.
Poland, Mineral Ridge, Crestview at Springfield, 7 p.m.
South Range at United, 7 p.m.
Western Reserve at Leetonia, 7 p.m.
THURSDAY
BOYS GOLF
Mooney vs. Pymatuning at Conneaut Lake Park, 4 p.m.
Western Reserve at Boardman, 4 p.m.
Warren JFK vs. Warren Harding at Candywood, 4 p.m.
Springfield at Poland, 4 p.m.
Campbell at Jackson-Milton , 4 p.m.
Crestview at South Range, 3:30 p.m.
Newton Falls at Brookfield, 3:30 p.m.
Liberty vs. Champion at Northwood, 4 p.m.
Girard at Lakeview, 4 p.m.
Hubbard at LaBrae, 4 p.m.
Leetonia at Columbiana, 3:30 p.m.
East Palestine at United, 3:30 p.m.
Lisbon vs. Sebring at Sebring Country Club, 3:30 p.m.
Waterloo, at Southeast, 3:30 p.m.
Hickory, Kennedy Catholic at West Middlesex, 3 p.m.
Laurel vs. Riverside at Green Meadows, 3:30 p.m.
Blackhawk at Ellwood City, 3 p.m.
Sharon, Wilmington at Grove City, 3 p.m.
BOYS SOCCER
Austintown Fitch at North Canton Hoover, 7 p.m.
Massillon Jackson at Boardman, 7 p.m.
Mercer vs. Mooney at Valley Sports, 7 p.m.
Newton Falls at Warren Harding, 6:30 p.m.
Canfield at Lakeview, 6 p.m.
Howland at Poland, 7 p.m.
Salem at Niles, 7 p.m.
Liberty at Maplewood, 7 p.m.
United at Columbiana, 7 p.m.
Waterloo at Southeast, 7 p.m.
Beaver at Blackhawk, 6 p.m.
Commodore Perry at Wilmington, 7:30 p.m.
Kennedy Catholic at Sharon, 4 p.m.
CROSS COUNTRY
Southeast at Hoban, 3:30 p.m.
New Brighton at Blackhawk, 4 p.m.
GIRLS GOLF
Warren JFK at Boardman, 4 p.m.
Pymatuning Valley, Canfield vs. Mooney at Mill Creek, 4 p.m.
Lakeview vs. Warren Harding at Avalon South, 4 p.m.
Niles at Howland, 3:30 p.m.
Poland vs. Struthers at Countryside, 4:15 p.m.
Carrollton at West Branch, 4 p.m.
GIRLS SOCCER
Howland at Canfield, 7 p.m.
West Branch at Northwest, 7 p.m.
Beaver Local at Indian Creek, 5 p.m.
TENNIS
Warren Harding at Austintown Fitch, 4 p.m.
Mooney at Ursuline, 4 p.m.
Canfield Red at Poland, 4:30 p.m.
Niles at Howland, 4;15 p.m.
Struthers at Salem, 4:15 p.m.
Liberty at Warren JFK
United at Brookfield, 4:30 p.m.
Beaver at Blackhawk, 3 p.m.
Hickory at Wilmington, 4 p.m.
VOLLEYBALL
Rayen, Wilson at Warren Harding, 5 p.m.
Ursuline at Austintown Fitch, 7 p.m.
Mooney at Boardman, 7 p.m.
Struthers at Canfield, 7 p.m.
Poland at Howland, 7 p.m.
Salem at Niles, 7 p.m.
Lowellville at Western Reserve, 7 p.m.
Springfield at Mathews, 6 p.m.
South Range at Mineral Ridge, 7 p.m.
Badger at Hubbard, 7 p.m.
Brookfield at Girard, 7 p.m.
LaBrae at Newton Falls, 7 p.m.
Lakeview at Liberty, 7 p.m.
Leetonia at Columbiana, 7 p.m.
Crestview at East Palestine, 7 p.m.
Sebring at Lisbon, 7 p.m.
United at Southern, 7 p.m.
Campbell at Lordstown, 7 p.m.
Beaver Local at Canton Central Catholic, 7 p.m.
Canton South at West Branch, 6:30 p.m.
Blackhawk at New Brighton, 6 p.m.
Laurel at Beaver, 6 p.m.
Kennedy Catholic at Mercer, 7 p.m.
Sharpsville at Sharon
West Middlesex at Wilmington, 6 p.m.

Don't Miss a Story

Sign up for our newsletter to receive daily news directly in your inbox.