facebooktwitterRSS
- Advertisement -
- Advertisement -
 

« News Home

PAIRINGS K.O. Drugs High School Boxing Tournament



Published: Tue, April 30, 2002 @ 12:00 a.m.


UNDERCLASS DIVISION
Flyweights: Chris Simeone (Girard) vs. William Rios (Campbell); Shawn Maldonado (Campbell) vs. Charles Fagan (Cardinal Mooney).
Bantamweights: Nick Lucarell (Cardinal Mooney) vs. Cameron Cimino (Boardman); Frank Celender (Hubbard) vs. Terry Hacon (Fitch).
Featherweights: Adam Graban (Hubbard) vs. Albert Schmalzried (Mathews); Steve Fox (Campbell) vs. Steve Perry (Mineral Ridge).
Lightweights: Gary Chaney (Girard) vs. Mike Scurti (Fitch); Juan Vega (Woodrow Wilson) vs. Brandon Houston (Keystone).
Super lightweights: Prince Butler (Keystone) vs. Mike Sackela (Fitch); Brandon Holmes (Champion) vs. Phillip Williamson (Sharon).
Junior welterweights: Tim Bradley (Mathews) vs. Randy Wilson (Campbell); Greg Cruz (Campbell) vs. Sam Resinger (Reynolds).
Welterweights: Robert Grim (Keystone) vs. Rick Miller (Badger); John Butler (Ursuline) vs. Caleb Smith (Liberty).
Middleweights: Kiez Smith (Boardman) vs. Tim Cornelius (Sharon); Anthony Hrcsovsky (Champion) vs. John Jerome (McDonald).
Super middleweights: Mike Harrison (Champion) vs. Jake Turiceo (Campbell); Mike Rosa (Chaney) vs. Corey Pabst (Fitch).
Lightheavyweights: Nathan Paul (Ursuline) vs. Anthony Fidram (Hubbard); Ryan Mattocks (Liberty) vs. Jose Mateo (Campbell).
UPPERCLASS DIVISION
Bantamweights: Justin Wess (Hubbard) vs. Matt Ramun (Poland).
Featherweights: Matt Howell (Boardman) vs. Dan Ramun (Poland); Jeremiah Bowser (Sharpsville) vs. Dave Christy (Keystone).
Lightweights: Dominic Leonelli (Woodrow Wilson) vs. Jeramey May (Hubbard); Myron Williams (Hubbard) vs. Eddie Korchnak (Liberty).
Super lightweights: Jeremy Hoaglin (Leetonia) vs. Frank Sackela (Fitch); Dale Basista (Fitch) vs. Billy Poole (Ursuline).
Welterweights: Mike Allshouse (Keystone) vs. Ben Martin (Western Reserve); Jake Sauceman (Fitch) vs. Raul Ortiz (Campbell).
Middleweights: Chris Horton (Hubbard) vs. Jon Drennen (Liberty); Ryan Engelhardt (Western Reserve) vs. Dwayne Pompey (Woodrow Wilson).
Super middleweights: Robert Williamson (Sharon) vs. Joe'man Guilfor (Chaney); Anthony Smith (Hubbard) vs. Mike Marvin (Liberty).
Lightheavyweights: Jason Hollabaugh (Campbell) vs. Dave Phillips (Hubbard); Mike West (Hubbard) vs. Jon Kelly (Boardman).
Heavyweights: Antonio Owens (Hubbard) vs. Tom Haynes (Boardman); Bob Wining (Leetonia) vs. Dana Mathews (Keystone); Billy Decola (Canfield) vs. Brandon Winner (Liberty).
Super heavyweights: Lidel Hilson (Hubbard) vs. George Key (Boardman); Cody Kelly (Boardman) vs. Ryan Lindsey (Greenville).


Don't Miss a Story

Sign up for our newsletter to receive daily news directly in your inbox.

News
Opinion
Entertainment
Sports
Services
Classifieds
Records
Discussions
Community
Help
Forms
Neighbors

HomeTerms of UsePrivacy StatementAdvertiseStaff DirectoryHelp
© 2016 Vindy.com. All rights reserved. A service of The Vindicator.
107 Vindicator Square. Youngstown, OH 44503

Phone Main: 330.747.1471 • Interactive Advertising: 330.740.2955 • Classified Advertising: 330.746.6565
Sponsored Links: Vindy Wheels | Vindy Jobs | Vindy Homes