SCHEDULES



SCHEDULES
TODAY
BASEBALL
Wilson vs. Youngstown Christian, Pemberton/Donnell Park, 11 a.m.
East Liverpool at Boardman, 4:30 p.m.
Struthers vs. Mooney, Cene Park, 4 p.m.
Niles at Warren Harding, noon
East Palestine at Salem, 4:30 p.m.
Crestview at Jackson-Milton, 4:30 p.m.
McDonald at Sebring, 4:30 p.m.
South Range at Florida trip
Western Reserve at Columbiana, 4:30 p.m.
Brookfield at Newton Falls, 4:30 p.m.
Champion at Southeast, 4:30 p.m.
Girard at Lakeview, 4 p.m.
Hubbard at LaBrae, 4:30 p.m.
Lisbon at Campbell, Roosevelt Park, 4:30 p.m.
Southern at Malvern, 4:30 p.m.
United at Rootstown, noon
United at East Canton, 4 p.m.
Oak Glen at Beaver Local, 4:30 p.m.
Canton McKinley at West Branch, 4:30 p.m.
SOFTBALL
Rayen at Leetonia, 4:30 p.m.
Struthers vs. Boardman at Fields of Dreams, 4:30 p.m.
South Range vs. Mooney at Volney Rogers, 4:30 p.m.
Campbell vs. Niles at Waddell Park, 4:30 p.m.
Poland at South Carolina Tournament
Howland on spring trip
East Palestine vs. Salem at Memorial Park, 4:30 p.m.
McDonald at Sebring, 4:30 p.m.
West Branch at Springfield, 4:30 p.m.
Brookfield at Newton Falls, 4:30 p.m.
Southeast at Champion, 4:30 p.m.
Lakeview at Girard, 4 p.m.
LaBrae at Hubbard, 4:30 p.m.
Crestview at Beaver Local, 4:30 p.m.
TENNIS
Struthers at Howland, 4:30 p.m.
Ursuline at East Palestine. 4:30 p.m.
TRACK AND FIELD
Niles, Southeast, Shaw at Ravenna, 4 p.m.
TUESDAY
BASEBALL
Rayen vs. South Range at Green Beaver, 4:30 p.m.
Wilson vs. Leetonia, Pemberton/Donnell Park, 4:30 p.m.
Chaney at Hubbard, 4:30 p.m.
Mooney vs. Lisbon, Cene Park, 4 p.m.
Springfield at Poland, noon
East Liverpool at Salem, 4:30 p.m.
Niles at Struthers, noon
Jackson-Milton at Southeast, 4:30 p.m.
Warren JFK at Mineral Ridge, 4:30 p.m.
McDonald at Girard, 4 p.m.
South Range on Florida trip
Garfield at Newton Falls, 4:30 p.m.
Western Reserve at Beaver Local, 4:30 p.m.
Brookfield at Mathews, 4:30 p.m.
Champion at Liberty, 4:30 p.m.
Lowellville at Campbell, Roosevelt Park, 4:30 p.m.
West Branch at Louisville, 4:30 p.m.
Pymatuning Valley at Ohio Valley Classic
Conneaut Valley at West Middlesex, 4 p.m.
SOFTBALL
Rayen at South Range, 1 p.m.
Ursuline at Springfield, 4:30 p.m.
Newton Falls vs. Warren Harding at Packard Park, 4:30 p.m.
Struthers vs. Niles at Waddell Park, 4:30 p.m.
Poland at South Carolina Tournament
Howland on spring trip
Columbianavs. Salem at Memorial Park, 4:30 p.m.
Jackson-Milton at Southeast, 4:30 p.m.
Lowellville vs. Campbell at Roosevelt Park, 4:30 p.m.
McDonald at Girard, 4 p.m.
Crestview at Western Reserve, 4:30 p.m.
Brookfield at Mathews, 4:30 p.m.
Pymatuning Valley at Lakeview, 4 p.m.
West Branch at Louisville, 4:30 p.m.
Kennedy Catholic at West Middlesex, 4 p.m.
TENNIS
East Palestine at United, 4:30 p.m.
West Branch at Louisville, 4:30 p.m.
TRACK AND FIELD
Salem at Struthers, 4 p.m.
Springfield at McDonald, 4:30 p.m.
Heritage Christian, Warren JFK at Mineral Ridge, 4:30 p.m.
Crestview, Columbiana at East Palestine League Meet,4:30 p.m.
Louisville at West Branch, 4:30 p.m.
Beaver Local at Leetonia, 4:30 p.m.
Farrell, Slippery Rock at Kennedy Catholic, 4 p.m.
West Middlesex, Laurel at Summit Academy (Boys), 4 p.m.
West Middlesex at Laurel (Girls), 4 p.m.

Don't Miss a Story

Sign up for our newsletter to receive daily news directly in your inbox.